Begunstigers

Begunstigers zijn bedrijven en organisaties die sympathiseren met het doel van de BVOR en een link hebben met de branche. Enerzijds sponsoren zij de BVOR, anderzijds mogen zij deelnemen aan diverse netwerkbijeenkomsten van de BVOR. Wilt u weten hoe u begunstiger kunt worden van de BVOR? Neem dan contact op met het Verenigingsbureau van de BVOR voor een informatiemap via info@bvor.nl of bel (0317) 42 67 55.

Hieronder vindt u op alfabetische volgorde de begunstigers van de BVOR.

ABV Haukes

Dorpstraat 112, 6644 AG  NIJMEGEN
Contactpersoon: de heer J. (Jörgen) van den Boogaard
tel. 06-51 49 56 40
e-mail: j.vdboogaard@abvhaukes.nl
website: www.abvhaukes.nl

Bol Peat BV

Nieuwe Waterwegstraat 34, 3115 HE  SCHIEDAM
Contactpersoon: de heer R. (Rens) Jacobs
tel. (010) 851 11 41
e-mail: r.jacobs@bolpeat.nl
website: www.bolpeat.nl

G.M. Damsteegt BV

Westeinde 46, 2969 BM  OUD-ALBLAS
Contactpersoon: de heer M.G. (Maarten) van Ettekoveen
tel. (0184) 69 27 67
e-mail: MvanEttekoven@gmdamsteegt.nl
website: www.gmdamsteegt.nl

Van Laecke Group BE

Remi Claeysstraat 66, 8210 Zedelgem, BELGIË
Contactpersoon: de heer L. (Luc) van Laecke
tel.:  +32 50 55 18 90
e-mail: info@vanlaeckegroup.com
website: www.vanlaeckegroup.com

M-tech Nederland B.V.

Willem II Singel 42, 6041 HT  ROERMOND
Contactpersoon: Mevrouw F. (Femke) Haest
tel.: (0475) 42 01 91
e-mail: femke@embridge.nl
website: www.embridge.nl

Normec QS

Postadres: Postbus 46, 6720 AA  BENNEKOM
Vestigingsadres: Kierkamperweg 33, 6721 TE  BENNEKOM
Contactpersonen: de heren J. (Jorn) Bronsvoort en I. (Iljo) Fluit
tel. 088 166 20 00
e-mailadressen: jorn.bronsvoort@normecgroup.com, iljo.fluit@normecgroup.com
website: www.normecqs.com

C. van der Pols & Zn. B.V.

Postadres: Postbus 23, 3214 ZG  ZUIDLAND
Vestigingsadres: Stationsweg 36, 3214 VK  ZUIDLAND
Contactpersoon: de heer P. (Piet) van der Pols
tel.:  (0181) 45 88 45
e-mail: info@pols.nl
website: www.pols.nl

Pon Equipment B.V.

Postadres: Postbus 1594, 1300 BN  ALMERE
Vestigingsadres: Roelofshoeveweg 19, 6921 RH DUIVEN
Contactpersoon: de heer D. (Dennis) Vrolijk
tel.: (088) 737 75 30
e-mail: dennis.vrolijk@pon-cat.com
website: www.pon-komptech.com

PRECIA-MOLEN

Vestigingsadres en postadres: Franse Akker 1, 4824 AL  BREDA
Contactpersoon: mevrouw M. (Monique) Heessels
tel.:  (076) 524 25 26
e-mail: sales.nl@preciamolen.nl
website: www.preciamolen.nl

Tuytel Groep

Heiweg 3, 2969 LC OUD-ALBLAS
tel.: (0184) 69 49 47
e-mail: info@tuytel.nl
website: www.tuytel.nl
Contactpersoon verhuur: de heer M. (Mauries) Euser, 06-10993873, mauries@tuytel.nl
Contactpersoon handel: de heer W. (Willem) van Wikselaar, 06-539444128, willem@tuytel.nl
Contactpersoon grondstoffen: de heer B. (Ben) Goezinnen, 06-19463360, ben@tuytel.nl